Hızlı Mikotoksin Test Kitleri

DON HIZLI TEST KİTLERİ

Quicktox test kitleri ile hızlı pahalı ekipmanlardan kullanmadan Deoxynivalenol i kantitatif olarak mısır ve buğday da ölçebilirsiniz. Daha başka ürün matrisleri yakında piyasaya çıkacaktır.  Quicktox test kitleri Quickscan reader ile çalışmaktadır.

AFLATOKSİN HIZLI TEST KİTLERİ

Quicktox test kitleri ile hızlı pahalı HPLC ve Elisa ekipmanları ve uzun süren kalibrasyon işlemleri yapmadan Aflatoksini kantitatif olarak mısır,buğday,arpa gibi yem ürünlerinde sadece stripi batırarak rakamsal sonuç alabilirsiniz. Test metodu eğitim ve uzmanlık gerektirmemektedir. Quicktox test kitleri Quickscan reader ile çalışmaktadır.

FUMONİSİN HIZLI TEST KİTLERİ

Quicktox test kitleri ile hızlı pahalı ekipmanlardan kullanmadan Fumonisini kantitatif olarak mısırda rakamsal değer olarak sonuç alabilirsiniz.İnsanda kansere neden olmak ile birlikte Özellikle at ve domuz çiftliklerinde yemlerde hassas değerde takip edilmelidir. 
Quicktox test kitleri Quickscan reader ile çalışmaktadır.

OKRATOKSİN HIZLI TEST KİTLERİ

Quicktox test kitleri ile hızlı pahalı ekipmanlardan kullanmadan Ochratoxin kantatif olarak uygun matrixlerde rakamsal değer olarak ölçebilirsiniz. Quicktox test kitleri Quickscan reader ile çalışmaktadır.

ZERALENON HIZLI TEST KİTLERİ

Quicktox test kitleri ile hızlı pahalı ekipmanlardan kullanmadan Zearalenone kontaminasyon olabilicek mısır,yem ürünlerinde kantitatif olarak hızlı bir şekilde ölçebilirsiniz. Uluslarası bütün mısır, pirinç, arpa, buğday , kahvaltılık ürünlerde bulunabilir ve ısıua dayanıklıdır. Quicktox test kitleri Quickscan reader ile çalışmaktadır.

MİKROSİSTİN HIZLI TEST KİTLERİ

Sularda içme suyu özellikle algan toksinlerden olan microsystin ve imidacloprid leri elisa ve spektrofotometrik hızlı var/yok ile daha sonra rakamsal değer olarak ölçebilirsiniz. Bu test Elisa veya Spektrofotometre cihazı gerekmektedir.