hakkimizda-sinanson

Hakkımızda

Sinanson Labmarket 1999 yılında kuruldu. Bayrampaşa İstanbul da ofis, showroom ve depo alanları bulunmaktadır.

Kimya, Biyoloji, Tekstil, Gıda, Galvano ve üniversite araştırma ve kalite kontrol laboratuvarlarını kurmaktır. Daha sonraki ihtiyaçları A’dan Z’ye tedarik etmekteyiz.

Gıda sektöründe özellikle Süt ve Süt ürünleri analiz laboratuvarına yönelik Funke Gerber Alman Malı Ekipmanların tümünü stokta tutmaktayız. Başlıca ürünleri Süte sonradan katılan su miktarı cihazı Cryostar 1 ve Cryostar Automatic Kroyoskop Cihazları, Nova Safety model Gerber özellikli ısıtmalı Santrifuj ve gelişmiş model Super Vario-N model santrifuj. Hızlı Süt analiz cihazları Lactostar modelleridir.

Ertick Scientific and Laboratory Instruments markamız ile laboratuvar sektöründe en çok satılan sterilizatör, İnkübatör, Otoklav, Su Banyosu, Mikroskop, Refraktometre, Balon Isıtıcısı.. gibi birçok kategoride cihaz üretimi ve oem üretimlerimiz vardır. Türkiye servis hizmetlerini kendi bünyemizde TSE-HYB onaylı teknik servisimiz ile vermekteyiz

Biolife Italiana marka klasik gıda ve klinik mikrobiyoloji ürünleri ithalatı yapmaktayız.

Avrupa malı hızlı süt kalitesi analiz cihazları master ve lactomat serileri vardır. 1 dakika içinde başka hiçbir kimyasal sarf madde kullanmadan sütün 11 parametresi hesap edip ekranda gösterir dahili termal yazıcısından çıktı verir. Veriler saklanarak bilgisayara bağlanıldığında alınıp rapor oluşturulabilinir. Taşınabilir 12 V araç elektriği ile de çalıştırabilinir.

Master PRO touch

Master PRO

Master Classic

Master ECO

İtalyan üretimi ph metre, iletkenlik ölçer, tuzluluk ölçer, ORP ölçer, çözünmüş oksijen ölçerler. elektrod kısımları isviçre de üretilmektedir.

Lactoscan SCC model Avrupa malı digital fluorans sayım yöntemi ile çiğ sütte hızlı somatik hücre sayım cihazlarıdır.

sinanson-vizyon-misyon

Vizyon

Laboratuvar analizleri konusunda tedarikçi bir firma olmaktır. Özellikle Gıda, Galvano, Kozmetik, Tekstil analiz ve kalite kontrol laboratuvarları kurulumu yapmaktır.

Misyon

Laboratuvar sektöründeki analiz test ölçüm sarf kimyasal cihaz tedariklerini müşterilerimize en iyi şekilde yaparak “Yerel Firma Uluslararası Hizmet” ilkemizi devam etmektir.

Sloganlarımız

Müşterilerimiz bizim için söyledikleri ;

Samimi iletişim İstikrarlı Fiyatlar.

Kar İşin Devamındadır.

Yerel Firma Uluslararası Hizmet.

Teşekkür Ederiz.