Kurucumuz

20180214_141524

Sinan Ertik Bey ticaret hayatına 1980’lerde başladıktan sonra 1984 yılında Raftel Kimya Sanayi A.Ş. 1991 yılında Laborlar Kimyevi Maddeler Ltd.Şti. ve 1999 yılında Sinan-Son Lab. ve Sağ. Malz. Ltd. Şti. son şirketini kurmuştur. Şirketlerde toplamda 30 çalışan ve 10 adet satış elemanı çalışmaktadır.

Yılların getirdiği tecrübeler sayesinde firmalarımız Türkiye’de faaliyet gösteren İlaç Sanayi, Hastaneler, Galvano Sanayi, Fabrikalar, Kalite Kontrol Laboratuvarları ve Küçük ve Orta Ölçekli firmaların kimya alanında yaptıkları analiz ve deney ihtiyaçlarını cevap vermektedir. Satış sonrası teknik servis hizmetleri vermektedir.

Tecrübeli müdürlerimiz ve uzmanlarımız kimya ve biyoloji alanında yapmak istediğiniz deney ve analizlerinizde sizlere yardımcı olacağından eminim. Firma ziyaretleri ve katıldığımız fuarlarda sizinle tanışmayı ümit ediyor ve ülkemizin laboratuvar çalışmalarında yeterli vasıfları yerine getirmeyi hedeflemekteyim.

Son yıllarda hızlı gelişen teknolojiler sayesinde moleküler mikrobiyoloji ve biyoteknoloji analiz ve tanı ekipmanlarını sizlerle paylaşmayı planmaktayım.

Saygılarımla 
Sinan Ertik