E-Posta

info@sinanson.com

Telefon

0212 640 20 08

E-Posta

info@sinanson.com

Telefon

0212 640 20 08

Labmarket

Azot/Protein Kjeldahl Destilasyon Ünitesi Velp UDK 129

Stok kodu: Velp.UDK129 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

UDK 129 Kjeldahl Azot/Protein Destilasyon Damıtma Ünitesi

Velp marka İtalyan malı UDK 129

Amonyak azotunun belirlenmesi, protein tayini, azot içeriği (Kjeldahl veya doğrudan alkalin damıtma), nitrik azot (redüksiyondan sonra/Devarda), fenoller, uçucu asitler, siyanürler ve alkol içeriği gibi farklı uygulamalarla ilgili analizleriniz için giriş seviyesi Kjeldahl damıtma ünitesi.

Kjeldahl damıtma ünitesi UDK 129, güvenilir ve doğru sonuçlar elde etmek için LCD ekran kullanılarak sodyum hidroksit ilavesi ve damıtma süresi ayarlandıktan sonra otomatik olarak çalışır. Yüksek hassasiyetli pompalar, reaktiflerin sürekli ve doğru dozlanmasını sağlar ve duraklamalar sırasında soğutma suyu otomatik olarak durdurulur, böylece tüketimi azalır.

UDK 129, sıradan bir giriş seviyesi ünitenin beklentilerinin çok ötesinde verimli ve güvenilir damıtma sağlayan birçok özellik içerir.

UDK 129 Damıtma Ünitesi, operatöre maksimum koruma sağlamak için en yüksek güvenlik standartlarını sağlar: yenilikçi bir sistemin kullanılması, test tüpünün tam bir güvenlik içinde yerleştirilmesine ve çeşitli boyutlarda test tüplerinin kullanılmasına olanak tanır.

Özel Titanyum Kondenser
VELP Scientifica, minimum bakımla yüksek performans ve önemli miktarda su tasarrufu (15 °C’de 0,5 l/dk – 30 °C’de 1 l/dk) sağlayabilen yenilikçi titanyum kondansatörü geliştirmiş ve patentini almıştır.

Titanyum kondansatör, Kjeldahl yönteminde belirtildiği gibi, damıtık sıcaklığının Azot kaybı olmadan her zaman güvenli eşik değerinin (35 °C) altında kalmasını sağlar.

Patentli Buhar Jeneratörü
UDK Kjeldahl Distilasyon Üniteleri tarafından kullanılan patentli buhar jeneratörü, patentli bir çözüm olarak benzersiz performans sunar.

Bir termostat, buhar jeneratörünün doğru çalışmasını sağlar, bir emniyet termostatı operatör için riskleri ortadan kaldırır ve güvenli çalışma koşullarını garanti eder.

Yüksek düzeyde hassasiyet ve doğruluk, yoğun kullanımdan sonra bile sızıntı olmadan doğru ve ayrıntılı sonuçlar sağlar.

Hızlı (p) yeniden ısıtma süresi
Toplam güvenlik: dahili basınç yok
Düşük termal dağılım
Mükemmel tekrarlanabilirlik
Yüksek performans ve direnç
Bakım gerektirmeyen
Güvenlik termostatı
Deiyonize su ile çalışır

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Azot/Protein Kjeldahl Destilasyon Ünitesi Velp UDK 129” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top