E-Posta

info@sinanson.com

Telefon

0212 640 20 08

E-Posta

info@sinanson.com

Telefon

0212 640 20 08

Labmarket

Radwag AS 60/220 R2 model Mikro Terazi 60/220 g hassasiyet 0,01/0,1 mg Dahili tam otomatik kalibrasyonlu

Stok kodu: AS.60/220.R2 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Radwag AS 60/220 R2 model Mikro Terazi 60/220 g hassasiyet 0,01/0,1 mg Dahili tam otomatik kalibrasyonlu

Maksimum kapasite [Maks]: 60 / 220g
Okunabilirlik [d]: 0,01 / 0,1mg

AS R2 serisinin terazisi, SYNERGY LAB serisinin standart bir analitik tartım cihazıdır. AS R2, ölçümün güvenilirliğini, hassasiyetini ve doğruluğunu garanti eden ve günlük çalışmayı kolaylaştıran bir dizi modern yapısal ve sistem çözümü nedeniyle olağanüstüdür.

Ergonomik Mekanik Tasarım
En yeni AS R2 analitik terazisi geniş tartım haznesine sahiptir ve açık kapı açıklığı tartım kefesine kolay erişimi kolaylaştırır. Bununla çeşitli boyutlarda laboratuvar cam eşyalarının kullanılması mümkündür. Yeni alüminyum taban, tartı sistemi kararlılığının garantisidir.

Dual-CLICK sistemi, tartım haznesinin aletsiz montajına ve sökülmesine izin verir ve tartım odası bölmeleri için özel bir kılavuz tasarımı, cihazı temiz tutmayı kolaylaştırır.

Yenilikçi yapı çözümleri, uzun vadeli çalışmada denge dayanıklılığı ve güvenilirliği artırır.

Tesviye Sistemi
Standart AS R2 terazileri, tartım odasının ön tarafında bulunan ve seviye kontrolünü kolaylaştıran bir seviyeleme cihazı ile donatılmıştır.

Ayarlanabilir destek noktalarının (2 nokta) azaltılmış miktarı sayesinde artık tesviye işlemi basitleştirilmiştir ve daha kolaydır.

İç Ayar
Modernize edilmiş dahili ayar sistemi, son derece elverişsiz koşullarda doğru göstergeleri garanti eder.

Sezgisel Operasyon
Teraziler, tartım sonucunun net bir şekilde gösterilmesini sağlayan LCD ekran ile donatılmıştır. Aşağıdaki tuşlarla işlevlere ve veri tabanlarına doğrudan erişim mümkündür:
Veritabanı – veritabanlarına doğrudan erişim,
İşlev – temel işlevlere doğrudan erişim,
F1-F4 – programlanabilir işlev tuşları ve menü gezinme tuşları.
AS R2 analitik sinyalle çalışan çalışma modu, bilgisayar bağlantısı, pil durumu, tartım ve servis işlevlerini piktogramlar aracılığıyla dengeler. Görüntülenen tartım birimlerinin miktarı da genişletilir. Özel durum çubuğu ek mesajların görüntülenmesini sağlar, örn. ürün adı, dara değeri. Gerçek zamanlı kütle ölçümü, çubuk grafik kullanılarak sunulur.

ALIBI Bellek
Veri güvenliği, AS R2 terazilerine entegre edilen ve 100.000 tartıma kadar kayıt yapılmasını sağlayan ALIBI belleği ile sağlanır. ALIBI, uzun bir süre boyunca veri toplamanın sürekliliğini garanti eder.

Veri koruması
Giriş yaptıktan sonra değerli bilgilere erişim mümkündür. Yönetici, veri erişim yapılandırmasını yönetir.

Veritabanları
Bilgi sistemi, birkaç kullanıcının birkaç ürün veri tabanıyla çalışmasına olanak tanıyan 5 veri tabanına dayanmaktadır ve kayıtlı tartım sonuçları daha fazla analize tabi tutulabilir.

Veriler 5 veritabanına kaydedilir:
operatörler (10 kullanıcıya kadar),
ürünler (1000 ürüne kadar),
tartılar (5000 tartıma kadar),
dara (100 daraya kadar),
ALIBI bellek (100.000 tartıma kadar).
İletişim Arayüzleri
AS R2 terazilerinin işlevselliği, aşağıdaki iletişim arayüzleri kullanılarak genişletilebilir: USB-A, USB-B, RS 232, Ethernet, Wi-Fi® (seçenek).

Terazinin ön tarafında bulunan ek USB bağlantı noktası, USB flash sürücü ile kolay ve hızlı iletişim sağlar, bu bağlantı noktası üzerinden ek cihazlar da bağlamak mümkündür.

AS terazileri, cihazı hırsızlığa karşı korumayı sağlayan Kensington Kilidi ile donatılmıştır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Radwag AS 60/220 R2 model Mikro Terazi 60/220 g hassasiyet 0,01/0,1 mg Dahili tam otomatik kalibrasyonlu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top