3Y Serisi Profesyonel Terazilerin Genel Özellikleri

AS.3Y serisi analitik terazileri yeni 5,7” TFT renkli dokunmatik göstergelidir ve serbestçe değiştirilebilir kullanıcı profilleri ile detaylı parametre seçimine imkan sağlar. Terazi, kullanıcı profil ayarları ile, ileri düzeyde müşteriye özel uygulamalar için yapılandırılabilir.

AS.3Y terazi serisi bünyesindeki standart kütleyi kullanan dahili otomatik kalibrasyon sistemine sahiptir. Terazi seviyesi RADWAG patentli özel elektronik LevelSENSING sistemi ile izlenir. AS.3Y serisinin yeni bir üstünlüğü, dahili sensörleri yada THB 2 harici çevre koşulları modülü ile çevre şartları anında izlenir.

AS.3Y serisi çevre koşullarının etkisine karşı hava akımı koruma kalkanı ile korunan büyük tartım kabinine sahiptir. Koruma kalkanı tartım kabinin içini steril ve temiz tutmayı da sağlar.

AS.3Y içindeki uygulanan modu hayata geçiren etkileşimli formül ve veri tabanı desteği, karışım hazırlarken hız ve güvenilirlik sağlar. Farklı tartım modu, zaman içinde aynı numunenin yürütülen farklı proseslerdeki ağırlık kontrolüne yardımcı olur.

Genişletilmiş veri tabanları, kullanıcının yapılan ölçüm sonuçlarını saklaması, yazdırması ve transferine imkan sağlar. Yeni uygulamaya sokulan özel adaptör formu ile desteklenen pipet kalibrasyonu modu, piston pipetlerin ağırlık esaslı ölçüm yöntemi ile kontrol ve kalibrasyonu için ergonomik bir araçtır. Standart ve müşteriye özel yazıcı formatları sayesinde, kullanıcı herhangi bir prosesin GLP/GMP gereksinimleri ile ilgili dökümanları kolayca tasarlayabilir. Terazi PA=02/H serisi otomatik besleyici ile birlikte bağımsız kütle kontrol modu özelliğine sahiptir.